Čistenie Hrona Iliaš

Dlho ste sa nezapojili do žiadnej ENVIRO aktivity? Túžite ako praví skauti spraviť niečo prospešné? Teraz máte príležitosť ukázať sa. Skauti z 2.oddielu vodných skautov BMV organizujú spoločné čistenie Hrona na úseku Iliaš most až Prístav v Iliaši v pondelok ráno 23.8.2021 (bude to ekologická celodenná akcia). Podľa počtu, vyčistíme prípadne aj dlhší úsek. Presnejšie informácie pôjdu do týždňa. Čistenie bude prebiehať z vody na raftoch.

Náradie na čistenie sa vám pokúsime poskytnúť, ale vzhľadom na obmedzený rozpočet by sme boli radi (ak máte možnosť), aby ste si zobrali rukavice, záhradné nožnice a kliešte, prípadne krátke pílky. Vodácku výstroj zabezpečíme.

Keďže potrebujeme zabezpečiť lode a výstroj, potrebujeme potvrdiť tvoju 100%-tnú účasť prostredníctvom tohoto formulára: https://forms.gle/CmUXnhEWCm2qgfeE9

Prosím, ideálne ešte tento týždeň, do 8.8.2021.

Rambo (2.OVS BMV)