Kormidelnícky kurz BARBAKAN 2017

Ahoj Barbakan!
 
Naša Zborová rada v spolupráci s Námornou akadémiou vodných skautov (NAVS) realizuje pre náš zbor Barbakan intenzívny 3-víkendový Kormidelnícky kurz BARBAKAN 2017. Ide o vzdelávací kurz, ktorý vám pomôže pri práci v posádkach a oddieloch. Je to prvý z kurzov, ktorý môžete z oficiálnej ponuky skautských kurzov využiť.
 
Termín:
1.víkend NALODENIE: 26.-28.mája 2017 – Zvolenská Slatina
2.víkend PLAVBA: 9.-11.júna 2017 – okolie Banskej Bystrice + splav
3.víkend VYLODENIE: 23.-25.júna 2017 – Vrútky + splav
 
Maximálny počet účastníkov: 15
Minimálny počet účastníkov: 10
Veková kategória: 12 – 16 rokov
Financie: 20 Eur/víkend (čiže 3x)
Vzhľadom na finančnú náročnosť vzdelávacej akcie Kormidelnícky kurz, budú dodatočné financie hradené našim zborom.  V cene je strava, ubytovanie, zapožičanie vodáckeho vybavenia, kancelárske potreby, inštruktori a pod. V poplatku nie je zahrnutá doprava na miesto konania kurzu. Momentálne podávame projekt a tak je možné, že ak prejde, tak sa cena kurzu upraví nadol.
 
Podmienkou získania Kormidelníckeho dekrétu a modrej kormidelníckej šnúrky na skautskú košeľu je samozrejme účasť na všetkých troch víkendoch a taktiež najneskôr do tretieho víkendu absolvovaný skautský sľub! Vašu účasť konzultujte pred prihlásením s vašim kapitánom oddielu. 
 
V prípade ak sa nemôžeš zúčastniť na jednom z víkendov, bude k dispozícií jeden náhradný termín.
 
@ Kormidelníci: Vás, ktorí ste už na Kormidelníckom kurze/Radcovskom kurze boli, pozývame do organizačného tímu. Tiež vyplňte prosím prihlášku.
 
Prihlasovanie ukončené!
 
Kurz sa koná aj vďaka finančnej podpore Nadácie Tatrabanka.
 
Supo
0908502172
Zástupca zborového vodcu