NAVS: Kurz vodnej záchrany 2019

Námorná akadémia vodných skautov rozbieha aj v tomto roku veľmi obľúbený Kurz vodnej záchrany. A tu je už pozvánka tímu:

Dovoľujeme si vás pozvať na Kurz Vodnej Záchrany 2019!

Kurz vodnej záchrany je zameraný na nácvik a kondičné precvičovanie záchrany topiaceho, sebazáchrany a dopomoci v bezpečných podmienkach krytej plavárne ako aj teoretickú výuku a kondičné precvičovanie plávania a ďalších zaujímavých tréningových aktivít. Sprievodným cieľom kurzu je popularizácia vodno-skautských aktivít a vodno-skautského programu. Kurz je prioritne určený pre vekovú kategóriu skauti, rangeri a roveri.

Veríme, že okrem vzdelávacích aktivít, si s nami užijete veľa zábavy a tak neváhajte a prihláste sa čo najskôr!
Dátum: 10.5. – 12.5.2019
Maximálny počet účastníkov: 20
Poplatok za kurz: 20€
Miesto konania: Trenčín
Ubytovanie: skautský dom Zlatovce – Trenčín

Prihlasovať sa môžu len registrovaní členovia SLSK (o poradí rozhoduje čas prihlásenia): TUTOĽA

So skautským pozdravom za tím NAVS
Buldog & Mama