Podporte nás cez 2% z daní

Organizácia Slovenský skauting je neziskovou organizáciou. Aj preto radi privítame každú finančnú a materiálnu pomoc, potrebnú pre samotné fungovanie. S vašou podporou dokážeme sprostredkovať náš výchovný program, zmysluplné aktivity, skvelé zážitky, priateľstvá a pozitívne hodnoty deťom i mládeži.

Veľmi si vážime Vašu pomoc a úprimne Vám ďakujeme.

—————————————————————-

Ako poukázať 2 % z daní v roku 2019 za rok 2018

Postup krokov – fyzické osoby (zamestnanci)
Fyzické osoby – zamestnanci vypĺňajú tlačivo pre poukázanie 2% (3%) z daní fyzických osôb a spolu s tlačivom Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti, ktoré im na požiadanie vystaví zamestnávateľ, ho do 30. 4. 2019 doručia na Daňový úrad podľa svojho bydliska.

» Stiahnuť formulár 2% (3%) pre podporu 59. zboru BARBAKAN
» Stiahnuť formulár potvrdenia o zaplatení dane
Štatutár organizácie: Miroslav Hrivňák

Údaje 59. zboru medzi poberateľmi 2% z daní na stránke Notárskej komory