Kapitánská pošta – časopis vodných skautov z ČR

Je to už nejaký ten čas, čo na Slovensku vyšlo posledné číslo časopisu vodných skautov s názvom Vodácke zvesti. Bolo to v decembri 2003 a jednalo sa o 111 číslo časopisu. Vydávanie takéhoto časopisu si vyžaduje dobrý tím, prispievateľov a tie sme žiaľ nedokázali zmobilizovať.

Netraba však zúfať. Slovenskí vodní skauti majú aj iné možnosti. Naši vodno-skautskí bratia v Českej republike vydávajú už dlhé roky svoj časopis Kapitánská pošta a je naozaj skvelý. Medzi stabilné rubriky dokonca patrí aj časť „Zo slovenských vod“.

Ak teda túžite po informáciách zo sveta vodného skautingu, určite neváhajte a siahnite po elektronickom časopise Kapitánská pošta. Na webe HKVS sa môžete prelúskať aj staršími číslami.

Najnovšie číslo si môžete stiahnuť tu.

Archív Kapitánské pošty.