AQUA cez palubu!

Všetci sme sa tešili, že o rok posunutá národná akcia vodných skautov na Slovensku s názvom AQUA sa bude konať tento rok 2021. S poľutovaním sme si preto prečítali stanovisko vedenia tímu AQUA na ich FB stránke:

„AQUA 2021 CEZ PALUBU 😥

Ahojte,

po zvážení viacerých možností sme sa v tíme rozhodli tento ročník AQUA zrušiť. Myslíme si, že v aktuálnej situácii je to správne a zodpovedné rozhodnutie aj vzhľadom na medzinárodnú povahu akcie. Ako tím však nezaspávame! 😉 Tešíme sa na vás na všetkých budúcich vodáckych aj nevodáckych akciách, či už organizovaných nami alebo ďalšími skautmi. ⚜ A snáď sa čoskoro dočkáme aj ďalšieho ročníku AQUA!

Pre novinky sledujte AQUA web, instagram a facebook stránku. ☺⛵

Dobrý vietor a pevné zdravie všetkým! 💙

AQUA tím“

Držme im teda palce a dovtedy sa sústredime na domáce akcie a dobrodružstvo.